Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 24.04.2024, 11:18

Головна » Файли

Всього матеріалів в каталозі: 2
Показано матеріалів: 1-2

Тема: Ранкові і вечірні гігієнічні процедури. Практична робота Як правильно доглядати за порожниною рота.
Мета: Розповісти учням про ранкові та вечірні гігієнічні процедури; поглибити знання про значення гігієнічних навичок; учити доглядати за ротовою порожниною; вихову­вати бажання використовувати набуті гігієнічні навички у повсякденному житті за різних умов.

Корисне для вчителів | Переглядів: 3624 | Завантажень: 120 | Додав: holdashivkashkola | Дата: 09.11.2015 | Коментарі (0)

Тема : Твори Ганса Крістіана Андерсена. Казка  «  Принцеса на горошині»
Мета: Познайомити учнів із творчістю Г. К. Андерсена, вдосконалювати техніку      свідомого виразного читання, вчити аналізувати прочитане, збагачувати словниковий запас; розвивати образне мислення,зв’язне мовлення; прищеплювати любов до казки, бажання читати,виховувати інтерес до творчості письменників- казкарів та бажання поповнювати свої знання.

Корисне для вчителів | Переглядів: 2730 | Завантажень: 49 | Додав: holdashivkashkola | Дата: 09.11.2015 | Коментарі (0)