Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 28.03.2024, 13:27

Інформація про школу

Голдашівська школа заснована в 1868 році. У простій селянській хаті була відкрита школа грамоти, потім існувала початкова школа, а в 1936 році засновано Голдашівську не повну середню школу. Школу очолює досвідчений директор, відмінник освіти України Волошина Тетяна Василівна. Заступником навчально виховної роботи працює Заморська Олена Дмитрівна, яка свою діяльність спрямовує на пошук наукових новинок,створення творчої атмосфери, оновлення засобів навчання та виховання дітей. В школі працюють чотирнадцять педагогів, усі мають вищу освіту, один спеціаліст вищої категорії, шість спеціалістів першої категорії, три спеціалісти другої категорії, три спеціалісти. У школі діє педагогічна рада, педагогічне обєднання, які працюють над удосконаленням навчально виховного процесу. Учителі проводять педагогічні читання, творчі дискусії, ділові ігри, та ярмарки педагогічної творчості. У школі навчається 47 учнів. Навчання здійснюється в десяти затишних, чудово оформлених кабінетах. Для розвитку учнів у школі працює спортивна кімната, компютерний клас, куточок народознавства, бібліотека, сучасна майстерня, зал бойової слави. Вчителі нашої школи - творчі і обдаровані фахівці, тому, що володіють найголовнішими інструментами педагогіки - повагою і любовю. Не одне покоління учнів проходить через серце кожного вчителя.
Високий рівень знань учнів - це пріоритет, напрям праці педагогічного колективу. Майстерність учителів відзеркалюється в учнях, які є постійними учасниками та систематично здобувають призові місця на різноманітних олімпіадах та конкурсах районного, обласного, республіканського рівня. Більшість випускників нашої школи успішно поступають і продовжують навчання у багатьох престижних вузах країни.
Виховна робота має не менше значення ніж навчальна. Класні керівники переймаються життям кожної дитини, працюють з батьками, творчо дружать з родинами дітей. Учні з великим задоволенням приймають участь у позакласній роботі. В школі працюють літературний, математичний, вокальний та інші гуртки. Шкільна їдальня забезпечує учнів якісним та збалансованим харчуванням, а про здоровя літей турбується медична сестра. Кожного року, першого вересня, ми відкриваємо двері для наших першокласників. Для них у школі починається захоплююча подорож у новий світ знань, добра та щасливої дитячої усмішки.
Запрошуємо усіх бажаючих відвідати Голдашівську школу. Тут ви завжди зустріните педагогічну підтримку, професіоналізм, розуміння та творчий підхід.

«  Березень 2024  »