Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 19.04.2024, 17:38

Матеріально–технічне забезпечення закладу освіти, мова освытнього процесу

Голдашівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів розміщена в будівлях 1934 та 1965 років побудови, загальною площею 1038 м2, приміщення закладу типове, проектна потужність установи – 160.

Заклад розташований за адресою: вулиця Шкільна,7, села Голдашівка Бершадського району Вінницької області . Школа знаходиться у комунальній власності. Стан будівель – задовільний, освітлення відповідає санітарно-гігієнічним нормам.

Заклад здійснює свою діяльність відповідно до Статуту, затвердженого відповідно до рішення Бершадської районної ради 6 скликання від 31.01.2014 р.

Мова освітнього процесу – українська.

Територія закладу становить 1,2 га, огороджена та утримується в задовільному стані. Земля, надана в користування закладу, використовується за призначенням.

Для реалізації навчально-виховного процесу в школі наявні 11 навчальних кабінетів,  спортивна кімната із сучасними тренажерами, їдальня на 90 посадочних місць, майстерні з трудового навчання , спортивні майданчики.

З 11 навчальних приміщень 4 використовується для навчання учнів початкової школи, 7 – для навчання учнів 5-9 класів. У закладі наявні:

•  кабінети української мови та літератури;
  •  кабінет зарубіжної літератури та іноземної мови;
  •  кабінет математики;
  •  кабінет історії та географії;
  •  кабінет біології - хімії;
  •  кабінет інформатики.

Навчальний заклад має кабінет для педагогічних працівників (учительську), медичний пункт, кабінет директора,бібліотеку, приміщення технічного персоналу, гардероб.

• Кожен навчальний кабінет укомплектований партами, стільцями для кожного учня; столами і стільцями для обладнання кожного робочого місця педагогічного працівника в класних кімнатах, шафами та класними дошками.
    У закладі працює кабінет інформатики, встановлені навчальні комп’ютерні комплекси (5+1). Всі комп’ютери знаходяться в локальній мережі та підключені до мережі Internet.

Кабінет інформатики відповідає вимогам чинних Державних санітарних правил та норм влаштування і обладнання кабінетів комп’ютерної техніки в навчальних закладах, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України від 30 грудня 1998 р. №9 та Положенню про кабінет інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій навчання загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженому наказом Міністерства освіти і науки України від 20.05.2004 р. №407.

Адміністрація використовує 1 сучасний комп’ютері. Крім того, 7 комп’ютерів  та ноутбуки установлено в навчальних кабінетах.

У школі працюють 4 точки доступу до мережі Інтернет через Wi-Fi технології.

Стан забезпечення сучасною комп’ютерною технікою відображено в таблиці:

1.

Усього ПК у закладі

Із них:

Робочі місця учнів в кабінеті інформатики

Робоче місце учителя інформатики

Робочі місця адміністрації

Робочі місця учителів – предметників

2.

Принтери

3.

ПК, що підключені до мережі Інтернет

4.

Кількість учнів на один ПК в кабінетах інформатики

5.

Кількість учнів на один ПК в закладі

6.

Телевізори

Доступ закладу до мережі Інтернет надається провайдером «Бершнет».

Завдяки підключенню до мережі Інтернет заклад здійснює електронний документообіг з відділом освіти, фізичної культури та спорту, методичним кабінетом, іншими загальноосвітніми закладами.

Електронна адреса закладу: Goldashivka.sh@ukr.net

Сайт закладу: https://shkolaholdashiv.at.ua

Основними напрямками діяльності в процесі інформатизації є: інформаційно-технічне забезпечення школи; підвищення компетентності вчителів і учнів сучасних інформаційних технологій; інформатизація навчально-виховного процесу в школі; моніторинг якості освіти.

Кабінет хімії забезпечений на 75% обладнанням та реактивними для виконання практичної частини програми.

• Кожен начальний кабінет має паспорт, якому відображені загальні санітарно-гігієнічні умови приміщення кабінету, організація робочих місць, режим роботи кабінету, перелік методичної літератури, дидактичний та роздатковий матеріал, наочні посібники та технічне обладнання, постійні і змінні експозиції, в більшості кабінетів систематизовано навчально-методичне забезпечення.
    Всі кабінети, де проодяться навчальні заняття, відповідають Положенню про навчальні кабінети загальноосвітніх навчальних закладів, яке затверджене наказом МОН України за № 601 від 20.07.2004 р., Державним санітарним правилам і нормам влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу, які погоджені листом МОН України від 05.06.2001 р. за № 1/12-1459 та затверджені Постановою Головного державного санітарного лікаря України від 14.08.2001 р. за № 63, в них створені необхідні умови для занять. Навчально-методичне забезпечення дозволяє в повному обсязі виконувати навчальні програми, за якими працює колектив учителів.

У закладі працює бібліотека.

Фонд бібліотеки на 2019- 2020 н р. складає 4681 книг, брошур, журналів 2 , зокрема підручників 672 примірники. Забезпечення учнів підручниками складає 90%.

Зазначена навчально-методична та довідкова література використовується за призначенням.

• У закладі є внутрішній туалет загальною площею 35,3 м2. Якість ремонту вбиралень – достатня.

З 2009 року адміністрацією школи розроблено та реалізовано програму по проведенню капітальних, поточних ремонтів шкільного приміщення, обладнання та естетичного оформлення закладу.

В школі проведено велику організаторську роботу по естетичному оформленню коридорів, класних кімнат, навчальних та адміністративних кабінетів, їдальні, влучно підібрано кольорову гаму. Всі вікна та двері замінено на енергозберігаючі, замінено електропроводку. В закладі чітко простежується єдиний підхід до оформлення всього приміщення школи.

«  Квітень 2024  »