Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 01.05.2024, 03:07

Головна » 2019 » Квітень » 17 » Заочний конкурс звітів роїв "Сокіл" ("Джура") 2018-2019 н. р.
Заочний конкурс звітів роїв "Сокіл" ("Джура") 2018-2019 н. р.

На протязі року учні Голдашівської школи стали активними учасниками Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Сучасний громадянин України має бути добрим, чуйним, небайдужим до чужого горя. З метою формування саме цих якостей в школі створено три рої: «Нащадки козаків» (молодша група), «Залізні вовки» та «Молода Січ» (середня група).

Кожен рій презентував свою роботу, яку здійснював протягом року. Гарними справами та дорослими вчинками пропагували любов до України та її народу. Рої школи долучалися до волонтерської роботи: акція по збору коштів на лікування дітей, збір продуктів харчування; «Оберег для солдата»; операція «Зігрій солдата духмяним чаєм»; виготовлення привітальних Великодніх листівок для захисників України, які перебувають на сході України, акцію по збору солодощів для воїнів АТО; акція «Подарунок солдату»; акція «Лист солдату»; акція «З Україною в серці».

Переможцем заочного конкурсу звітів роїв "Сокіл" ("Джура") став рій «Молода Січ». Його матеріали роботи були відправлені на участь в заочному районному конкурсі.

Сторінки фейсбука та сайту школи протягом навчального року поповнювались інформацією з національно-патріотичного виховання. Також статті про проведені виховні заходи, які проходили у школі.

Добрі справи, здійснені школярами, прилучають їх до благодійності, демонструють їхній патріотизм, милосердя, уміння розуміти проблеми оточуючих та бажання безкорисливо допомагати своїм співвітчизникам заради миру і спокою в Україні, заради єдності Батьківщини.

Переглядів: 311 | Додав: holdashivkashkola | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2019  »