Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 04.05.2024, 13:23

Головна » 2018 » Червень » 4 » Відкриваємо «Джерельце»
Відкриваємо «Джерельце»

Швидко спливає час… І знову літо. Ще один навчальний рік прямує до свого завершення. Пройшли підсумкові контрольні роботи і як вже стало традицією 29 травня гостинно розпочав свою роботу пришкільний табір «Джерельце,,. До табору завітало 34 вихованці, це 69 % від всього контингенту учнів школи , для того щоб відпочити та весело провести час в колі друзів.

Тому завдання вихователів, які працюють у таборі, полягає в тому, щоб замінити навчальну повсякденну роботу творчою, скрізь створити позитив.

Табір розташований на шкільному подвір'ї і це дуже зручно. Вихователі добре знають небезпечні місця, й можуть раціонально і корисно використовувати все необхідне для конкурсів та змагань.Ще за декілька днів до відкриття всі діти, які бажають ходити до табору були поділені на загони « Сонечко» та « Посмішка». Кожен з них має свій девіз, пісню та власну речівку. Діти обрали командирів , визначили голову учнівського врядування табору і його заступника.Кожен загін розміщується в окремій класній кімнаті, переобладнаній під ігрову. Затишок і комфорт у цих приміщеннях – це окрема гордість вихованців, бо створюється безпосередньо за їх участю.Вихованці з великим бажанням працюють над іміджем свого загону. Ця робота сприяє мобілізації та згуртуванню, усвідомленню, що вони – члени однієї команди.

Із першого дня в таборі розпочалися змагання між загонами. На ранковій лінійці оголошувався план заходів на день, а на підсумковій - нагороджувалися переможці конкурсів і змагань та оголошувалися завдання на наступний день.

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 279 | Додав: holdashivkashkola | Рейтинг: 0.0/0