Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 02.05.2024, 16:40

Головна » 2015 » Травень » 22 » Ветеран дочекався праправнуків
Ветеран дочекався праправнуків

«Згадаймо ветеранів добрим словом» - під таким гаслом відбулася хвилююча зустріч учнів 7 класу Голдашівської ЗОШ І – ІІ ступенів з ветераном  Великої Вітчизняної війни Марчуком Миколою Івановичем.

Минають роки, відлітають у вічність. Але є дати, які не  підвладні часу. Це День Перемоги. Виповнилося вже 70  років з дня розгрому німецько-фашистських загарбників. З  кожним роком віддаляються від нас події 1941-1945 років,  однак пам’ять про героїв минулого століття є вічною, так  само, як і вдячність за врятоване людство, військові подвиги, їхню мужність, жертовність заради дітей, онуків і багатьох наступних поколінь.

Родина ветерана радо зустрічала гостей та подякувала, що про них не забувають. Микола Іванович розповів учням про свої молоді роки, пригадав вірних фронтових друзів-побратимів, страшні моменти війни, які назавжди залишилися у пам’яті  ветерана.

Учні з хвилюванням і захопленням слухали його розповідь. Через роки  поринули діти у ті миттєвості найстрашнішої, найжорстокішої в історії нашого народу війни, почувши, як тривожать душу ветерана спогади, викликають сум, сльози і глибокі роздуми.

Ветеран розповів  як відроджувався край у післявоєнний період,  як піднімалось на високий рівень  сільське господарство, реконструйовувались дороги, будувались заклади освіти, культури, медицини…. Він закликав молодь  до активної наполегливої праці,  наголосивши на тому, що саме сучасникам будувати майбутнє держави.

Напередодні у родині Марчуків сталася радісна подія - у правнука Олега народився син! Олег, учасник АТО і Микола Іванович - ветеран другої світової зустрілися, що відсвяткувати народження сина і праправнука.

На завершення зустрічі з учнями ветеран пригостив дітей смачними солодощами.

Діти щиро дякували Миколі Івановичу  за його добре слово, за спогади, за настанови.
Кваша Т.П. Педагог школи.

Ветеране! Старість - ваша гордість
В відблисках воєнних орденів!
Ваша доля - наша неповторність,
І життя для дочок і синів!

Переглядів: 474 | Додав: holdashivkashkola | Рейтинг: 5.0/1
«  Травень 2015  »