Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 26.04.2024, 00:17

Головна » 2021 » Березень » 3 » Урок-квест «Що я знаю про Шевченка»
Урок-квест «Що я знаю про Шевченка»

В рамках проведення та відзначення  207 – ї річниці з  дня народження великого Кобзаря,  з учнями 3 класу  було проведено урок-квест «Що я знаю про Шевченка». Діти мали змогу подорожувати станціями «Шевченкова родина», «Яким був Шевченко», «Читаємо Шевченка, вчимося у нього!», «Шевченко – геній пензля, слова, пера», «Ми – нащадки Шевченка».

Під час квесту розглянули картини відомого українського художника Олега Шупляка, які мали подвійний зміст (на тлі природи – образ Кобзара). Школярі аналізували чим здивували картини, де і   коли відбувалися події, підбирали свої назви.

Під час використання медіаресурсу інфографіки розказували про Т. Шевченка мовою чисел, згадували біографічні відомості. Працюючи з текстом використовували «Щоденні 5», дізнавалися як називається збірка поезій, про що Шевченко описує у своїх творах, чому він малював себе, дивлячись у вікно та багато іншого. Також дослідили лексичне значення слова кобзар, познайомилися з правописом і навчилися вводити в речення. Крім цього діти мали можливість прослухати пісні на слова Т. Г. Шевченка.

В результаті виконаних завдань,  діти дослідили роль дієслів у мовленні, пояснили пряме і переносне значення дієслів, утворювали нові слова за допомогою префіксів, ставили запитання різної спрямованості до змісту твору, до автора, до читача.

Учням дуже сподобалося брати участь у різних видах роботи, завдяки яким поглиблено вивчили життєвий і творчий шлях великого письменника українського народу Т. Г. Шевченка

Переглядів: 217 | Додав: holdashivkashkola | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2021  »