Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 02.05.2024, 17:01

Головна » 2019 » Грудень » 11 » Тренінг "Мій улюблений світ - без насильства"
Тренінг "Мій улюблений світ - без насильства"

Мій улюблений світ – без насилля,
Без жорстокості, болю і зла,
Де народом заспівана пісня
Містить тільки хороші слова.

В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» в Голдашівській школі було проведено тренінг для учнів 5-9 класів, класним керівником 6 класу Осієвською Т.В.
Тема заняття-тренінгу непроста і дуже актуальна: «Мій улюблений світ – без насильства». Метою тренінгу було ознайомити учнів з проблемами та причинами насильства у шкільному середовищі, сім’ях, вчити не замовчувати цю проблему та бути завжди людяними і толерантними.
Для згуртованості учнів під час тренінгу було використано різні форми роботи у групах. Учні мали чудову можливість висловити свою думку, почуття та подолати свій бар’єр непорозуміння з однолітками. Учні переглядали та аналізували різні ситуації, створювати «Павутину запитання», «Будинок мрій». Мотиваційний фільм «Розірви коло насилля» спонукав дітей обдумати все та прийти до правильного рішення. Малювання спільного плакату «Пам’ятки» допомогло учням зрозуміти, що потрібно дослухатись один до одного та поважати думку інших.
Прослухавши притчі «Все залишає свій слід» та «Боротьба двох вовків» спонукали дітей задуматись над сенсом життя людини.
Підсумком заняття була колективна робота «Наші долоні проти насильства». Усі учні плідно попрацювали і винесли з цього тренінгу для себе висновок: у будь-якій ситуації завжди залишайся Людиною і тоді дійсно будеш щасливим.

Переглядів: 366 | Додав: holdashivkashkola | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2019  »