Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 29.04.2024, 14:54

Головна » 2019 » Травень » 2 » Тиждень психології « 5 днів у світі Емоцій»
Тиждень психології « 5 днів у світі Емоцій»

Тиждень психології « 5 днів у світі Емоцій», який проходив у Голдашівській ЗОШ І –ІІ ступенів з 22 -26 квітня став святом душі. Неодмінними супутниками творчого процесу стали гарний настрій, активні обговорення та дружні посмішки. Кожен день Тижня психології був присвячений конкретній темі та заходи, що допомагали ближче познайомитися з надзвичайною наукою:пізнати себе, цікаво та корисно провести час, сприяти розвитку дружніх стосунків між учнями.

Розпочався Тиждень акцією « Афоризми». Перед уроками на двері кожного кабінету школи були розміщенні афоризми про життя, навчання,дружбу. Учні 3 класу взяли участь у акції « Долоньки щастя», де діти із задоволенням обводили свої долоні і писали на них свої мрії.

Також були проведенні конкурс малюнків « Щастя –це ми», вправи «Колір настрою», « Паркан думок» ,під час яких учні виконували розвиваючі завдання, релаксаційні вправи та руханки, працювали в групах.

В 9 класі було проведено профорієнтаційне заняття « Я обираю професію». Учні були ознайомленні з важливістю невипадкового вибору професійного спрямування своєї діяльності. У школі була розміщена «Скринька довіри» , до якої учні та вчителі могли покласти листи довіри.

Під час проведення Тижня діти спілкувалися між собою, з учнями інших класів, педагогами, що допомогло розширити їхній соціальний досвід, підвищити рівень довіри між всіма учасниками освітнього процесу, дати відчуття товариськості, підтримки ближнього, доброзичливості.

Переглядів: 262 | Додав: holdashivkashkola | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2019  »