Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 29.04.2024, 14:36

Головна » 2019 » Травень » 14 » Тиждень дорожнього руху
Тиждень дорожнього руху

Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у тій чи іншій екстремальній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам дорожнього руху, ми закладаємо надійний фундамент майбутнього безпечного життя.

З 06 по 12 травня 2019 року в школі пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху «Безпека на дорозі – безпечне життя», метою якого було залучення дітей до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях села і міста, заміських дорогах, у транспорті.

В рамках Тижня були проведені різноманітні тематичні заходи відповідно до розробленого плану:

- бесіди з попередження дитячого травматизму на дорогах «Знай і виконуй правила дорожнього руху»  (4 клас вчитель Метелкіна Т.В.,7 клас вчитель Задорожнюк Н.Ф.);

- Вікторина «Уважний пішохід» (3 клас вчитель Кваша Т.П., 8 клас вчитель Заболотна Л.В., 9 клас вчитель Федорова А.В.);

- Рефлексія « Транспорт на першу літеру мого імені» (учні 1 класу вчитель Яремчук Н.В.);

- Перегляд відео «Будь обережним на дорозі» (учні 2 класу вчитель Осієвська Т.В.);

- Година спілкування «Наш друг - дорожній рух»( учні 5 класу вчитель Мельник В.М.);

- Індивідуальні маршрути руху до школи і зі школи (учні 6 класу вчитель Мельник Г.С.);

- Бесіда про правила дорожнього руху (учні 7 класу вчитель Задорожнюк Н.Ф.).

Упродовж тижня школярі мали змогу ознайомитись із інформаційними стендами «Безпека пішохода», «Правила дорожнього руху – твої правила». Під час проведених заходів учні розгадували загадки, малювали дорожні знаки, грали в рольові ігри, переглядали мультиплікаційні й документальні відеофільми. Усі проведені заходи були цікавими, змістовними і сприяли повторенню, вивченню та закріпленню знань Правил дорожнього руху.

Переглядів: 218 | Додав: holdashivkashkola | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2019  »