Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 29.04.2024, 00:23

Головна » 2019 » Листопад » 28 » Свято «Шануймо працю людей»
Свято «Шануймо працю людей»

Під такою назвою  в школі  було проведено виховний захід для учнів початкових класів. Під час якого діти  зрозуміли, що наш український народ дуже працелюбний, любить свою землю, вміє працювати на ній, кожен клаптик землі викохає, обсадить квітами, садами засадить…                                                                Учні 4 класу інсценізували оповідання В.О. Сухомлинського «Пряник і колосок», активно працювали в групах, доповнювали прислів’я про працю, декламували вірші та співали пісні, які дали змогу зрозуміти, що  праця — джерело добробуту людини. Цікавими та захоплюючими були ігри та змагання «Добрий господар», «Забий цвях», «Вгадай інструмент», «Хто де працює». Під час перегляду мультфільму «Замазурена праця» зрозуміли, що навіть маленька праця краща за велике безділля, а роботящі руки — гори перевернуть.                                                                                                                                                           Закінчили свято  інтерактивною вправою «Нива бажань». Під час якої учні «вкинули» у благодатний грунт зернинку своїх бажань і на  майбутнє будуть  сподіватися, що згодом проросте їхня мрія та дасть довгоочікувані плоди.

Отже, працюйте, вдосконалюйтеся, ніколи не зупиняйтесь на досягнутому, любіть і поважайте себе, привчайтесь учитися. І не забувайте, що праця людину годує, а лінь – марнує.

Переглядів: 249 | Додав: holdashivkashkola | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2019  »