Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 04.05.2024, 07:26

Головна » 2020 » Листопад » 11 » Шкільне подвір'я!
Шкільне подвір'я!

Шкільне подвір'я, місце де проходять найкращі роки. Діти обов’язково мають проводити багато часу на свіжому подвір’ї, особливо в такий складний для нас період. Це має бути місце для спілкування, відпочинку і фізичної розрядки.

Безпека, комфорт, спорт, розвиток – це основні вимоги для шкільної території всіх освітніх закладів.

Тому  для наших діток хочеться створити найкращі умови для відпочинку.

Педагогічний колектив на чолі з т. в. о. директора школи Заморською Оленою Дмитрівною доклав максимум зусиль для здійснення мрії кожного школяра – красиве подвір’я.

Хочемо висловити щирі слова вдячності добрим, чуйним людям, які завжди по першому проханню допомагають нашій школі та ніколи не залишають у біді.

За спонсорську допомогу будівельними матеріалами у сумі майже 30 тисяч гривень  дякуємо Осієвському Юрію Петровичу, Кольченку Михайлу Івановичу, Слоті Олександру Олександровичу, Третяку Петру Михайловичу, Бондарчуку Євгену Михайловичу , Менкалю Юрію Петровичу.

А також дякуємо небайдужим батькам, працівникам школи  за фізичну та технічну допомогу: Войтенку Євгену, Шаварському Андрію, Уманцю Віталію, Коломійцю Дмитру, Заморському Василю, Сєрих Анатолію, Рекечинському Анатолію, Нікітіну Сергію, Сєрих Володимиру, Чабан Дмитру, Войтенко Володимиру, Асауляку Івану, Задорожнюку Віктору, Терелі Миколі.

Роботи по облаштуванню  шкільного подвірʼя тривають і на черзі  до творчої співпраці долучаться найменші, адже розпочата акція ,, Школа, мов сад,, , а це політ фантазії та творчості у декоруванні та ландшафтному дизайні новоствореного осередку відпочинку.

Переглядів: 122 | Додав: holdashivkashkola | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2020  »