Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 28.04.2024, 17:08

Головна » 2018 » Листопад » 20 » «Щоб не трапилось біди – правил дорожніх дотримуйся ти»
«Щоб не трапилось біди – правил дорожніх дотримуйся ти»

Дуже цікавим, пізнавальним і насиченим різними видами діяльності пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху в період з 12 по18 листопада 2018 року в Голдашівській ЗОШ І-ІІ ступенів.

Адже дитяча безпека на дорозі перш за все залежить від нас, дорослих: від того, наскільки якісно ми навчимо дітей правилам дорожнього руху і чи будуть вони уважно ставитися до всіх загроз, котрих так багато навколо.

Тому в рамках Тижня безпеки дорожнього руху провели пізнавальні, цікаві та повчальні заходи.

За допомогою розважальних ігор: «Захоплююча прогулянка пішоходів» та «Подорож на автомобілі», Яремчук Н.В. познайомила першокласників із правилами дорожнього руху та виготовила разом з учнями світлофор з кольорового паперу.

Захоплюючою і грайливою була вікторина «Знай і виконуй правила дорожнього руху», яку провела Метелкіна Т.В. для учнів 4 класу.

Під час рольової гри «Ми по вулиці йдемо» Кваша Т.П. повторила з учнями правила безпечного руху від школи додому та в зворотному напрямку, а учні 2 класу разом із класним керівником Осієвською Т.В. розробили індивідуальні схеми маршрутів безпечного руху «Твій безпечний шлях додому» .

Також був проведений єдиний урок з питань безпечної поведінки дітей на дорогах на тему: «Безпечний рух – твій друг», проведений учителем основ здоров’я Мельником М.І.

Кожен день тижня закінчувався яскравим переглядом веселої та повчальної «п’ятихвилинки-пам’ятки» правил дорожнього руху.

За результатами проведених заходів встановлено, що учні в достатній мірі знають правила дорожнього руху, володіють навичками поведінки на вулиці, дорозі, вміють знайти вихід з будь-якої ситуації, пов’язаної з дорожнім рухом.

Переглядів: 339 | Додав: holdashivkashkola | Рейтинг: 0.0/0
«  Листопад 2018  »