Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 06.05.2024, 15:10

Головна » 2018 » Травень » 2 » Семінар учителів географії
Семінар учителів географії

На базі нашої школи 18 квітня 2018 року було проведено кущовий семінар вчителів географії. На даному методичному заході були присутні вчителі географії з 10 шкіл району.

Спочатку був презентований освітній заклад, де всі побачили досягнення та успіхи дружнього колективу учнів та учителів Голдашівської ЗОШ І-ІІ ступенів.

В програмі семінару – урок у 8 класі з теми «Урбанізація, причини, що її зумовлюють», який провела вчитель географії, спеціаліст вищої категорії, Волошина Тетяна Василівна та урок у 7 класі з теми «Тихий океан», який провела вчитель географії, спеціаліст першої категорії, Задорожнюк Наталя Федорівна. Уроки були цікавими, змістовними, насиченими різними методами і формами роботи, з використанням додаткової літератури, використанням інтерактивних, інноваційних технологій.

Оформлення кабінету відповідно до тем уроку, різні форми і методи роботи, використання комп’ютера – все це сприяло високому рівню засвоєння знань. Присутні на уроці вчителі відзначили професійність своїх колег, активність учнів.

Змістовним та повчальним був виховний захід , присвячений одній із наймасштабніших екологічних катастроф людства – Чорнобильській трагедії.

По підсумках семінару були прийняті рекомендації, а його матеріали будуть використані педагогами району під час уроків та у позакласній роботі з предмету.

Високий рівень підготовки та проведення семінару з географії засвідчив тісну співпрацю всього творчого колективу школи.

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 297 | Додав: holdashivkashkola | Рейтинг: 0.0/0