Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 07.05.2024, 13:59

Головна » 2020 » Лютий » 26 » Рясніють "Проліски надії"
Рясніють "Проліски надії"

Яскравим вернісажем мистецтва, таланту та творчості став цьогорічний фестиваль учнівської та вчительської творчості ,, Проліски надії -2020,, , який несе в собі мету виховання у підростаючого покоління засобами мистецтва духовності та високих патріотичних і морально-етичних якостей, національної свідомості, формування відчуття гідності громадянина європейської держави.

Концертну програму розпочав гарний та дружний ансамбль дівчаток з піснею ,, Україна – це ми !,, Яскравими, дзвінкоголосими зірочками засвітилося тріо маленьких виконавців – дівчаток 1-2 класу з піснею ,,Земля моїх батьків,, та мелодійно, самобутньо і майстерно виконав пісні ансамбль вчителів.

Чудовим доповненням програми був виступ учнів 6-7 класу з піснею,, Ми малюємо світ,, та учнів 4 класу ,,Для тебе,, Тарасе,,

Зберігає школа і свої танцювальні традиції – танок ,,Метелики,, і ,,Дивна квітка,, додав кольорового настрою усім присутнім. Також неповторно поєдналися у вокально - хореографічну композицію ,,Чорнобривці,, учні та вчителі 3-4 класу.

А справжнє захоплення викликав фінальний номер програми, коли на сцену вийшли всі учасники святкового дійства .

Котрий рік колектив приємно дивує креативним підходом до оформлення своїх виступів. На сцені було різнокольорово, яскраво, життєрадісно. Був і хоровий і ансамблевий спів, і веселий танок. І зворушливе, обігране, як в справжньому театрі, читання віршів ведучих.

Бажаємо «Проліскам надії» рости і процвітати, примножувати таланти, плекати українську культуру і сяяти з року в рік все яскравіше.

Переглядів: 204 | Додав: holdashivkashkola | Рейтинг: 0.0/0
«  Лютий 2020  »