Головна | Реєстрація | Вхід | RSSВівторок, 07.05.2024, 10:55

Головна » 2018 » Жовтень » 26 » Районний семінар з математики
Районний семінар з математики

23 жовтня школа гостинно відкрила свої двері для вчителів математики району.  Досвідчені педагоги та зовсім молоді колеги працювали над методичною темою ,, Розвиток творчих здібностей учнів на уроках математики та в позаурочній діяльності ,,

Учасників семінару на порозі школи зустріла директор Волошина Тетяна Василівна , яка ознайомила гостей з історією села та школи , а далі – екскурсія по школі , кімнатах бойової слави та історії школи. Зазирнули гості і в затишні класні кімнати , які обладнані новенькими компꞌютерами та меблями. Привітали педагогів і учні школи своїми дзвінкоголосими віршами та піснями .

Основний етап семінару звичайно уроки . Вчителем Заморською Оленою Дмитрівною було проведено урок математики - пошук істини ,, Що ж таке здоровꞌя ,, з теми ,, Рівняння . Розвꞌязування задач за допомогою рівнянь,, у 5 класі . Учні активно працювали, розвꞌязували нестандартні задачі, захоплююче поринали в роздуми про збереження здоровꞌя , про запобігання шкідливим звичкам . Урок гармонійно поєднав у себе всі наскрізні змістовні лінії освітньої галузі . Вчителька також презентувала систему роботи з даного питання .

Після обговорення проведеного уроку вчителі завітали на математичний ярмарок . Чого тут тільки не було : виставка виробів з природнього матеріалу, вироби учнів школи з дерева , лозоплетіння , духмяні яблука і груші , запашна домашня випічка і звичайно веселі танці, пісні, вірші, жарти та інсценівки .

Вчителі плідно попрацювавши, з масою вражень та позитивних емоцій повертались додому . Перегорнута ще одна сторінка життя нашої дружної шкільної громади .

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 356 | Додав: holdashivkashkola | Рейтинг: 5.0/1