Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 02.05.2024, 17:06

Головна » 2016 » Березень » 15 » Проліски надії – 2016
Проліски надії – 2016

9 березня в затишно – оформленому куточку народознавства, під мелодійною назвою « Україна – це ми!», відбувся звітний шкільний концерт фестивалю учнівської та вчительської творчості «Проліски надії – 2016»

До концертної програми ввійшли дванадцять найяскравіших, різножанрових художніх номерів, об ׳єднаних єдиним лейтмотивом

« Україна – понад усе!»

Приємно зазначити, що компетентне журі – головний інспектор  відділу освіти О. М. Тартачна, відзначила вагому роботу освітянського колективу та дала схвальну оцінку учасникам мистецького звіту. Вона подякувала юним обдаруванням та педагогічному колективу за проведену роботу, вказала на те, що програма була різнобарвною, вирізнялась розмаїттям жанрів і високою культурою виконання художніх номерів.

Були відзначені номери художньої самодіяльності у виконанні ансамблю хлопців, які по – чоловічому стримано, але водночас емоційно виконали пісню « Нам є що захищати».

Також гарне враження справив і ансамбль дівчат, які виконали чудові пісні « Свято казки», « Ой на горі кладочка», « На нашій Україні».

Високу оцінку отримав ансамбль учителів. У їх виконанні прозвучали пісні « Вишивала я…» та «Солов׳їна».  Задушевно виконали патріотичну пісню

« Повертайся, солдате!» дует учителів Мельник М.Г. та Могильовська Л.Д.

Не менш яскравими були  хореографічні номери у виконанні учасників танцювального гуртка « Перлинка» та учнів  початкової ланки.

Завершили огляд на піднесеній ноті шани та любові до України в патріотичному танку « Дивна квітка» та пісні « Солов׳їна».

«Проведення фестивалю, -відмітила у своєму виступі Тартачна О.М.,- вкотре засвідчує, що рівень виконавської майстерності та сценічної культури учасників самодіяльності  зростає. Конкурс сприяє виявленню обдарованої учнівської молоді та розвитку творчих здібностей».

Тут можна побачити фотографії фестивалю

Переглядів: 522 | Додав: holdashivkashkola | Рейтинг: 0.0/0
«  Березень 2016  »