Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 03.05.2024, 00:24

Головна » 2019 » Грудень » 5 » Новорічні дива в Голдашівській школі
Новорічні дива в Голдашівській школі

Напередодні новорічних та Різдвяних свят всі очікують дива, подарунків та казкової  атмосфери. Учні нашої школи поринули у такі відчуття ще на початку грудня, коли відвідали майстер клас вчителя образотворчого мистецтва Терелі Наталії Миколаївни

Перший – «Вітальна листівка» проводили для учнів 5-9 класи, в ньому прийняли участь 20 дітей. Для виготовлення листівки використовували крафтовий папір, гофрований картон та фоаміран. Діти отримали море позитиву та спробували нові техніки в роботі.                                                                                     Другий майстер клас проводився для учнів  1-4 класів, були присутні 19 діток та вчителі початкових класів. «Будиночок з побажанням» - таку назву отримала ялинкова іграшка, яку діти виготовляли. Будиночок створювали із фетру та блискучого фоамірану. Кожен, хто робив іграшку написав бажання на листочку та заховав у комін, вірячи в те, що бажання обов'язково здійсниться у Новорічну ніч.                            Надзвичайно цікаво було спостерігати за реакцією дітей, адже вони були активні, творчі, натхненні працею, в результаті чого з'явились такі чудові роботи.

Педагогічний та учнівський колектив Голдашівської ЗОШ І-ІІ ступенів висловлює щиру подяку отцю  Буднику Михайлу та УГКЦ  приємний сюрприз (подаровані нам матеріали для художньої праці), гарний настрій школярів та тепло людського спілкування. Зичимо отцю Михайлу всіляких гараздів, Божого благословення та довгих років життя.

Переглядів: 298 | Додав: holdashivkashkola | Рейтинг: 0.0/0
«  Грудень 2019  »