Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 03.05.2024, 08:31

Головна » 2018 » Квітень » 27 » «Найвища наука життя – мудрість, а найвища мудрість – бути добрим!»
«Найвища наука життя – мудрість, а найвища мудрість – бути добрим!»

З 16 по 20 квітня у Голдашівській школі проходив Тиждень психології та інклюзивної освіти під таким гаслом«Найвища наука життя – мудрість,   а найвища мудрість – бути добрим!»

Цікавими та захоплюючими для учнів 1-4 класів були проведені корекційно- розвивальні заняття, а саме: « Неповторні долоньки» , « Паркан побажань», інтерактивна вправа « Обери позицію». Учні 5–9 класів зробили подорож у країну Толерантності, де зустрілися з різноманітними героями, , провели ділову гру « Наповнимо серця добром», написали твори-есе « Моє ставлення до людей з обмеженими можливостями» та зробили висновок, що усі на планеті Земля мають рівні можливості та до всіх треба ставитися з повагою.

Під час проведення тижня учні ще більше дізналися один про одного, усвідомили, що усі люди різні, розмірковували над поняттями, що таке добро, любов, повага, дружба, поблажливість, розвивали гнучкість мислення, задумувалися над тим, які їхні риси можна оцінити як позитивні, ділилися з іншими, якими хочуть стати, якими засобами можна досягнути мети, вчилися бути самокритичними та об’єктивними, толерантними у стосунках з людьми, вирішували проблемні життєві ситуації.

На деякий час школа стала одним цілим, жила спільними думками, спільними запитаннями, а люди, які в ній знаходилися – близькими та цікавими співрозмовниками. Багато хто за цей проміжок часу трішечки подумали і про себе і про інших; про те, як проявляється їх настрій і як впливає на оточуючих. І про те, що ми можемо бути цікавими співрозмовниками не тільки на навчальні теми. А фантазувати і розмірковувати ми вміємо, а це виявляється цікаво всім.

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 387 | Додав: holdashivkashkola | Рейтинг: 0.0/0