Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСубота, 04.05.2024, 14:01

Головна » 2018 » Червень » 8 » Ми - твої діти, ми - твої квіти, ми, Україно - надія твоя!
Ми - твої діти, ми - твої квіти, ми, Україно - надія твоя!

Сьогодні ми казку до нас запросили,

Щоб бачити її і слухати гуртом.

А казка у лісі десь там заблудилась,

Давайте її погукаєм разом.

Ось і прийшла довгоочікувана зустріч з Казкою. Сьогодні вихованці побували в різних казкових образах і відчули себе справжніми акторами, взявши участь у різних іграх, вікторинах. Під час розваг виявилось, що всі дітки гарно знають казки та їх героїв. У загоні «Сонечко» був проведений конкурс на кращу інсценізацію до казки. Малюки вели себе на сцені, як справжні актори, а глядачі були задоволені та підтримували акторів бурхливими оплесками. Казки супроводжувалися гарними піснями та чарівними танцями. У загоні «Посмішка» також відбулася дуже цікаво організована гра на місцевості « Всі казки в гості», під час якої всі поринули у світ фантастичних розваг.

В другій половині дня ,було проведено талант – шоу «Ми - твої діти, ми - твої квіти, ми, Україно - надія твоя», під час якого вихованці мали змогу продемонструвати свої таланти та вміння. А на завершення було проведено змагання з волейболу між вихованцями та вихователями. День був дуже цікавий та насичений. На підсумковій лінійці вихованці отримали подяки зі своїми фото на згадку про ще один казковий день табірного життя.

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 387 | Додав: holdashivkashkola | Рейтинг: 0.0/0