Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 03.05.2024, 02:57

Головна » 2019 » Січень » 3 » Мандрівка до Нової української школи
Мандрівка до Нової української школи

Завершився перший семестр 2018-2019 навчального року. Традиційно в цю пору проводимо загальношкільні батьківські збори.  Батьківські збори у нашій школі завжди проходять у форматі дружньої зустрічі та активної участі батьків. У такому ж форматі  перед присутніми  виступила директор школи Волошина Тетяна Василівна , яка розпочала  виступ з ознайомлення батьків з особливостями Нової української школи та змін у сфері освіти . Директор зазначила , що з 1 вересня 2018 року всі першокласники України стали здобувачами освіти в Новій українській  школі , де все по – іншому , де вчителеві потрібно повністю перебудуватися , навчитися працювати з модельними навчальними програмами , забути давно напрацьовані принципи та стереотипи . У зв’язку з цим всі , хто працює чи буде працювати у наступні роки , пройшли курси підвищення кваліфікації , відвідували тренінги , майстер – класи , брали участь у конференціях , вебінарах та семінарах .

Насамперед держава посприяла  нововведенням , виділивши чималі кошти для забезпечення матеріально – технічної бази першокласників : це і новенькі підручники ,меблі, численний роздатковий та лічильний матеріал , різного виду наочності , звичайно ноутбук та принтер . Не залишилась осторонь і сільська громада на чолі з головою села Осієвським Юрієм Петровичем , подарувавши малюкам новенький телевізор та контейнери з різним шкільним приладдям . А нещодавно до школи завітав депутат обласної ради Зарічанський Володимир Анатолійович , який подарував для 1 класу новеньку дошку .

У своєму виступі директор спонукала   батьків щодо формування у дітей здорового способу життя , закликала виховувати у своїх дітях почуття відповідальності за кожний свій крок на землі, адже виховуючи дітей , нинішні батьки виховують майбутню історію нашої країни , а отже , і всього  світу.

Переглядів: 315 | Додав: holdashivkashkola | Рейтинг: 0.0/0
«  Січень 2019  »