Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 28.04.2024, 00:40

Головна » 2016 » Квітень » 12 » ,, Кенгуру ,, скликає друзів
,, Кенгуру ,, скликає друзів

Тим , хто хоче буть  кмітливим і розв’язувати вміло
Будь – які логічні вправи , є чудовий конкурс – казка
,, Кенгуру ,, якому назва.
Ходить  він по всьому світу , бо його так люблять діти !
Тож щороку, кожен раз ,,Кенгуру,,  скликає нас !!!

18 березня 2016 року Міжнародний математичний конкурс ,,"Кенгуру,, у стінах нашої рідної  школи відбувся вдесяте . За час проведення цього конкурсу у ньому взяло участь  185 учнів , 18 з яких отримали відмінні результати , 35 – добрі , причому більше 100 учнів були постійними учасниками  .

Головною відмінністю ,, Кенгуру ,, від традиційних олімпіад є його масовість . Учні з великим задоволенням розв’язують доступні для них цікаві пізнавальні та кумедні завдання , які частково заповнюють прогалину між розв’язуванням стандартних прикладів і задач із шкільних підручників і досить важкими завданнями районних олімпіад .

Для всіх учасників конкурсу підготовлені інформаційні вісники, ,, Кенгуру ,, , сертифікати та приємні подарунки – сюрпризи від організаторів – Львівського фізико – математичного ліцею при Львівському національному університеті ім. Івана Франка.   Участь у грі – конкурсі сприяє не тільки розвитку математичних здібностей дітей, логічного мислення , зацікавленості математикою , але й має велике  соціальне значення : діти зайняті важливою і цікавою справою,  що спонукає  до  становленню їх особистості . Поспішаючи взяти участь у конкурсі, здобути  найкращий результат , діти прокладають стежину до власного саморозвитку та цікавих відкриттів у царині математики .

Заморська О.Д. координатор конкурсу ,, Кенгуру ,, у Голдашівській ЗОШ І – ІІ ступенів

Переглядів: 456 | Додав: holdashivkashkola | Рейтинг: 0.0/0
«  Квітень 2016  »