Головна | Реєстрація | Вхід | RSSПонеділок, 29.04.2024, 13:48

Головна » 2019 » Травень » 15 » Гра "Сокіл" ("Джура") - 2019
Гра "Сокіл" ("Джура") - 2019

#dzhura_2019

11 травня в Голдашівці відбувся  шкільний етап  Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри “Сокіл” ( “Джура”) .

О 12 .00  шкільне подвір᾽я заяскравіло різнобарв᾽ям вишиванок . Діти,  які готувалися до гри , сьогодні проявлять свої здібності та вміння . Підтримати та повболівати за них прийшли батьки .

Участь у грі взяли учні усіх класів школи. На їх основі були створені три козацькі рої: «Козачата», «Залізні вовки» , «Молода Січ» , які обрали собі ройових  і мали свої девізи та емблеми.

Після внесення Державного прапора України директор школи

Волошина Т.В. офіційно відкрила змагання . Почесними гостями на святі були учасники АТО: Заморський В.М. , Качан П.І. та учасник бойових дій в Афганістані Шаварський В.Ф .

Згадали всіх полеглих захисників на Лінійці Пам᾽яті, яку підготувала педагог - організатор Федорова А.В. та учні школи .

Ройові вигуки та пісні лунали далеко за межі “табору”, сповіщаючи про те, що саме тут буде обрано найзавзятіших козаків. Всі зібралися, щоб позмагатись у спритності, точності, таланті та інтелекті.

Гра розпочалася із презентації роїв та демонстрації вмінь ходити строєм , виконуючи козацькі пісні .

Далі учні спробували свої сили у грі «Відун» та змаганнях «Амреслінг» і «Рятівник».

Із задоволенням та козацьким запалом долали козачата «Смугу перешкод». Уболівальники дружно підтримували команди .

Після змагань учні зібрались на ватру «У колі друзів» , смакуючи смачною кашею, яку приготувала кухар Дронь Я.П.

Програма гри була дуже насиченою, але наші команди, виявивши згуртованість , наполегливість і неабияку волю до перемоги, досягли гідних результатів, за що усі рої було  нагороджено Грамотами , які вручали почесні гості.

Ми пишаємося нашими учнями і бажаємо їм подальших успіхів.

Переглядів: 196 | Додав: holdashivkashkola | Рейтинг: 0.0/0
«  Травень 2019  »