Головна | Реєстрація | Вхід | RSSП`ятниця, 03.05.2024, 13:19

Головна » 2018 » Квітень » 4 » Чисто не там, де часто прибирають, а там – де не смітять!
Чисто не там, де часто прибирають, а там – де не смітять!

Наша школа знаходиться в одному із найвіддаленіших та наймальовничіших куточків України. Але уся ця краса потребує постійного догляду. Саме тому, напередодні Великодніх свят, під девізом « Ми за чисте довкілля», три ланки колективу - педагогічний, учнівський та технічний, долучилися до щорічної весняної акції з благоустрою і дружньо взялися наводити лад на шкільному подвір’ї.

Ця акція відображає активну життєву позицію і прагнення не на словах, а на ділі дбати про благоустрій та чистоту довкілля. В ході акції було прибрано шкільне подвір’я, спортивний майданчик, присадибні ділянки, також впорядкували квітники та висадили нові квіти . Сьогодні, спільними зусиллями ми здійснили останні приготування шкільної території до справжнього приходу весни, продемонструвавши ентузіазм у роботі, небайдужість до свого навчального закладу.

Як зазначили учасники заходу, цього дня навіть погода була на їхньому боці, адже з самого ранку усміхалося яскраве весняне сонечко, яке дарувало всім теплі промінці вдячності за добру справу.

А на завершення, усі разом згадали слова директора школи Волошиної Тетяни Василівни «Чисто не там, де часто прибирають, а там – де не смітять», та зробили висновок, що ми завжди повинні утримувати територію школи в належному стані, озеленяти та доглядати її.

Проведення таких акцій не лише формує відповідальне ставлення до території, а й у майбутньому сприятиме збереженню належного екологічного стану в межах краю й держави в цілому.

Педагог-організатор Федорова А.В.

Прикріплення: Картинка 1