Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 08.05.2024, 21:32

Головна » 2018 » Грудень » 17 » Всеукраїнський тиждень права
Всеукраїнський тиждень права

Згідно річного плану роботи у нашій школі проводився Всеукраїнський тиждень права . Цього року він тривав з 10.12.2018 по 14.12.2018 р. і був насичений та різноплановий .

Першими свої знання у галузі прав людини поповнили учні

5- 9 класів . Для них вчитель правознавства Задорожнюк Н.Ф. підготувала та провела урок на тему : «Права людини» . Хлопчики та дівчатка ознайомилися з основними положеннями Конвенції ООН про права дитини, з’ясували, чому було прийнято цей спеціальний документ. Учні не лише показали уміння правильно та швидко відповідати на поставлені питання щодо їх власного досвіду, а й вірно робили правовий аналіз ситуацій .

Вчитель 4 класу Кваша Т.П. разом із веселою юрбою своїх дітлахів провела відкриту виховну годину «Право крокує планетою», присвячену правовому вихованню малечі .

Учні 2 класу (класовод Осієвська Т.В.) з захопленням презентували свої роботи на конкурсі малюнків «Мої права» та переглянули відеоролик «Абетка твоїх прав і обов᾽язків у країні казок».

Пізнавальними та повчальними для дітей стали такі бесіди –нагадування : «Наші права – щасливе дитинство» (4 клас , класовод Метелкіна Т.В. ) та «Права та обов᾽язки чергових» (9 клас, класний керівник Федорова А.В.).

Для учнів 5-6 класу класні керівники Мельник В.М. та Мельник Г.С. підготували години спілкування на тему «Про права дітей». Під час цих заходів діти знайомились зі своїми правами , збагачували свої вміння та навички.

Учні 8 класу, під час години спілкування «Права дітей», висловлювали аргументовані твердження на захист своєї позиції з того чи іншого питання. А в деяких випадках дізнавалися і багато нового, такого, що знадобиться у подальшому житті.

Цікавою та змістовною була виставка літератури на правову тематику . Учні нашої школи зацікавилися підбіркою літератури , дізналися багато нової інформації про права людини. Випущено стіннівку «Правовий куточок».

І завершили Тиждень права 14 грудня правознавчим турніром . Команди «Оріон» та «Феміда» змагалися за звання кращих правознавців . Учасники гри та вболівальники виконували різні завдання , впізнавали предмет із зав’язаними очима , обговорювали ситуації .

Тиждень правових знань промайнув дуже швидко, але будемо сподіватися на те, що отримані знання стануть в нагоді учням .

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 317 | Додав: holdashivkashkola | Рейтинг: 5.0/1