Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 09.05.2024, 03:55

Головна » 2018 » Березень » 15 » Шевченківські дні у школі
Шевченківські дні у школі

Традиційно у березні Україна вшановує пам'ять свого генія , поета та пророка Тараса Шевченка .    З 12 по 16  березня у нашій школі відбулися дні  пам᾽яті Великого Кобзаря .   Роботу було сплановано так, щоб заходи були цікавими та корисними для дітей .

Вчителями  української мови та літератури Федоровою А.В. та Заболотною Л.В. проведено уроки  «Інтелектуальний калейдоскоп» за темою «Сторінками життя і творчості Тараса Шевченка» 9 клас та література рідного краю «Тарас Шевченко і рідний край»  5 клас .

Діти взяли активну участь у конкурсі малюнків до творів видатного поета «Твори Шевченка очима дітей» .

Учні 7 та 9 класу (вчитель Заболотна Л.В.) поринули у світ літературної вікторини  , а  у 8 класі відбувся  «Інтелектуальний ігроленд за творчістю Тараса Шевченка »  (вчитель Федорова А.В.) .

Бібліотекар Задорожнюк Н.Ф. презентувала учням книжково-ілюстративний куточок «Є в Шевченка народження дата  -  дати смерті в Шевченка нема …»

Вчителями початкової школи було проведено усні журнали «Тарас Шевченко в художньому творі» (2 клас, вчитель Кваша Т.П.) та «Від Тарасика до Тараса» (3 клас, вчитель Метелкіна Т.В.) . Вчителька Яремчук Н.В. підготувала урок позакласного читання «Шевченко – великий співець України» (4 клас) .

На завершення тижня відбувся конкурс читців поезій  Кобзаря «Ім᾽я Шевченка стукає в серцях». Найкращими декламаторами  стали такі учні : Войтенко Ольга (2 клас) , Рекечинський Артьом (4 клас), Сторжук Інна (7 клас) , Нікітіна Анастасія (8 клас) , Качан Валентин (9 клас) .

Впродовж цих днів школа жила духом , пройнятим словом славного сина України . В серцях дітей спалахнув вогник патріотизму та любові до рідного слова .

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 353 | Додав: holdashivkashkola | Рейтинг: 0.0/0