Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 08.05.2024, 18:07

Головна » 2018 » Березень » 20 » Кенгуру крокує по планеті
Кенгуру крокує по планеті

Стало доброю традицією проведення Міжнародного математичного конкурсу   « Кенгуру».   15 березня юні математики школи долали вершину Всеукраїнського етапу Міжнародного математичного конкурсу « Кенгуру -2018».  Цьогоріч 12 учнів 3-8 класів виявили бажання позмагатися у своїх математичних здібностях .

Головною метою Міжнародного конкурсу « Кенгуру»  є залучення учнів у цікавий і пізнавальний світ математики. Особливість конкурсу полягає в тому , що ані переможців , ані переможених немає . Кожна дитина знає , що насамперед -  особиста перемога . Серед « кенгурят» , які навчались у стінах рідної школи з 2006  року переможцями стали  23 , є й  такі , які вперше зацікавились математикою саме під час конкурсу, всього ж протягом цього часу у конкурсі брало участь більше 200 учнів , причому 163 з них  – постійні учасники .

Завдання конкурсу завжди викликають інтерес до вивчення математики , розвивають логічне мислення , сприяють інтелектуальному розвитку учня .

Юні математики протягом 60-75 хвилин напружено працювали над розв’язанням запропонованих їм завдань відповідно до віку . Цікаві задачі викликали жвавий інтерес . Вперше спробували свої сили у конкурсі третьокласники.  Їм водночас було цікаво і боязко . Більш впевнено почували себе восьмикласники , так як уже сьомий рік  поспіль  приймають участь у конкурсі.

Кожен учень , після оголошення результатів, отримає  сертифікат , а також інформаційний збірник , який містить умови завдань всіх рівнів і їх розв´язки та заохочувальні подарунки .

Щира подяка усім учасникам і організаторам Міжнародного математичного конкурсу  « Кенгур», які своєю працею забезпечують ефективну роботу з обдарованою молоддю . Адже даний  конкурс сприяє активному розвитку розумових , творчих і , звичайно , математичних здібностей школярів .

Вчитель математики Заморська О.Д.

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 431 | Додав: holdashivkashkola | Рейтинг: 5.0/1