Головна | Реєстрація | Вхід | RSSСереда, 08.05.2024, 11:54

Головна » 2018 » Грудень » 6 » БУДЬ ОБЕРЕЖНИЙ!
БУДЬ ОБЕРЕЖНИЙ!

Сьогодні, як ніколи, підвищується роль освіти у підготовці школярів до самостійного життя у світі, де кількість надзвичайних ситуацій постійно зростає, а екологічна ситуація з кожним роком погіршується. Життєво необхідно озброїти дітей знаннями, уміннями і розумінням важливості збереження власного життя і здоров’я.

Саме тому з метою надання дітям елементарних знань з питань особистої безпеки, вивчення правил поведінки під час надзвичайних ситуацій в Голдашівській ЗОШ І-ІІ ступенів з 26.11 по 30.11.2018 року був проведений «Тиждень знань безпеки життєдіяльності».

В рамках тижня були проведені найрізноманітніші заходи, осн­овною метою яких було формування в учнів свідомого ставлення до свого життя та здоров’я.

Надзвичайно цікавими та ефективними були рольові ігри: «Я із другом на прогулянці під час ожеледиці», «Ми – пішоходи», які провела вчителька 1 класу Яремчук Н.В.

Учнів 2-го та 4-го класів вчитель Осієвська Т.В. дивувала повчальними, яскравими та анімаційними відеороликами, з яких учні мали змогу ознайомитися з правилами пожежної безпеки, правилами пересування під час ожеледі та хуртовин.

А учні 4 класу з учителькою провели практичне заняття «Визначення терміну придатності та умов зберігання харчових продуктів за їх маркуванням», під час якого проявили всю свою кмітливість та показали усі свої знання на практиці.

Дуже плідно попрацювали і учні старших класів організувавши багато різноманітних бесід, практичних завдання для кращого висвітлення даного матеріалу. Семикласники з класним керівником Задорожнюк Н.Ф. провели захист дослідницьких проектів на тему: «Надання допомоги людині, що провалилась під лід».

Класний керівник 9-го класу Федорова А.В. провела міні-лекторій «Переохолодження організму» під час якого учні розширили уявлення про страшні наслідки та швидку допомогу при переохолодженні.

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 252 | Додав: holdashivkashkola | Рейтинг: 0.0/0